Kufríky - odrážadla

S detským kufríkom a odrážadlom v jednom môžete vyraziť na cesty autom, alebo lietať lietadlom. Kufrík o objemu 25 litrov je vyrobený z pevného ABS plastu a väčšinou je aj vybavený integrovaným číselným zámkom a odnímateľným popruhom na rameno. Kufrík je možné využiť tiež ako odrážadlo - maximálna záťaž 30 kg. Rozmery detského kufrík umožňujú použitie aj ako kabínová batožina na cesty lietadlom.

Batohy na kolieskach

Zháňate kvalitný batoh na kolieskach ktorý bude vhodný na cesty alebo do školy? Španielsky výrobca Joumma ponúka kvalitné batohy s pevnou konštrukciou a teleskopickou rukoväťou. Batohy sa ponúkajú v mnohých dizajnových prevedeniach s motívmi Disney pre dievčatá aj chlapcov.

Jazdiace kôň

Koník Ponnie je unikátnou novinkou, ktorá kombinuje krásu plyšovej hračky s nápaditým mechanizmom fitness prístroja. Ponnie rozvíja koordináciu pohybov dieťaťa a zapája dôležité svalové partie, ktoré nie sú bežne zaťažované. Jazda na koníkovi simuluje jazdu na skutočnom koni (nemá motor a nie sú potrebné teda žiadne batérie). Koník sa rozbehne nasadaním a vysedáním zo sedla. Smer jazdy si určuje jazdec natáčaním madiel. Kostra koníka je vyrobená z odolnej kovovej konštrukcie a koník sa pohybuje na podobných kolieskach, ako sú na in-line korčuliach. Koník jazdí bez problémov na koberci, dlažbe, parketách aj plávajúcej podlahe. Kolieska sú z bezfarebné gumy, takže nedochádza k poškrabaniu ani zafarbenie podlahy. Vonku sa dá na koníkovi jazdiť na asfaltových povrchoch i zámkovej dlažbe. Jazdiace kone sa vyrábajú v 3 veľkostiach (pre jazdca do 25 kg, do 40 kg a do 120 kg) a niekolko farbách. Jazdiece kone máme skladom, najväčšie kone dodávame na dopyt. Ceny sa pohybujú od 187 EUR (malý), od 316 EUR (stredný) až po 695 EUR za veľkého koňa (profi variant).

 

náš facebook

 

KONTAKTY

S D S, s.r.o.
P.O. BOX 55
908 01 Kúty 1
tel: +421 233 88 82 45
fax: +420 325 595 669
expedice@zemedeti.cz
SKYPE: zeme-deti

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,80 €
skladom
naša cena 6,80 €
skladom
naša cena 8,20 €
skladom

Poštovné
Poštovné

SLOVENSKÁ POŠTA (odoslanie len v stredu - expedícia útorok popoludní, dodanie D+1)

pri platbe dobierkou:

Balík na poštu (Expresný balík) - 5.30 € - objednávka nad 70 € ZADARMO

Balík do domu (Expresný balík) - 5.50 € - objednávka nad 70 € ZADARMO

pri platbe prevodom, alebo kartou:

Balík na poštu (Expresný balík) - 4.10 € - objednávka nad 70 € ZADARMO

Balík do domu (Expresný balík) - 4.30 € - objednávka nad 70 € ZADARMO

 

ZÁSIELKOVŇA*

Balík do 5 kg  - 3.50 € (pri platbe prevodom, alebo kartou) - objednávka nad 70 € ZADARMO

Balík do 5 kg  - 4.70 € (pri platbe dobierkou) - objednávka nad 70 € ZADARMO

Expedícia každý pracovný deň, dodanie Bratislava a velká mestá D+1 (len v pracovných dňoch), ostatné pobočky D+2 (len v pracovných dňoch). Odkaz na prevádzkovateľa služby ZÁSIELKOVŇA

 

KURIER ReMax (odoslanie každý pracovný deň, dodanie za 2 - 3 pracovné dni) 

kurier - 6.30 € (pri platbe prevodom, alebo kartou) - objednávka nad 100 € ZADARMO

kurier - 7.50 € (pri platbe dobierkou) - objednávka nad 100 € ZADARMO

 

KURIER Slovak Parcel, DHL (odoslanie každý pracovný deň, dodanie 2 pracovné dni)

kurier - 8.00 € (pri platbe prevodom, alebo kartou)

kurier - 9.20 € (pri platbe dobierkou)

 

 

 

 


Vybavenie objednávok

Spôsob dopravy a platby si zvolí zákazník pri objednávke. ZÁSIELKY CEZ SLOVENSKÚ POŠTU SÚ EXPEDOVANÉ V ÚTOROK POPOLUDNÍ A PODÁVANÉ NA POŠTU VŽDY V STREDU - DODANIE ŠTVRTOK. V prípade nezastihnutia je zásielka uložená na Vašej pošte 18 dní.

 

Pre rýchle vybavenie Vašej objednávky zvolte dopravu kurierom, kurierom alebo cez Zásielkovňu*

Objednávky zasielané kurierom vybavujeme najneskôr do 2 pracovných dní. Pokiaľ by to nebolo možné, kontaktujeme Vás. Zásielka je doručovaná do 48 hodín od predaní zásielky kurierovi (len v pracovných dňoch). Pokiaľ pripadá koniec lehoty pre doručenie na sobotu, nedeľu alebo sviatok, je zásielka doručovaná najbližší ďalší pracovný deň.

Tovar bude doručený na adresu uvedenú v objednávke, preto je treba riadne vyplniť všetky údaje, vrátane telefónu a e-mailu v objednávke. Objednaný tovar je zasielaný na dobierku alebo bez dobierky.

* Dodanie do Bratislavy následujúci pracovný deň pre objednávky došlé v pracovný deň do 11:00, pre ostatné pobočky o 1 deň neskoršie.

NWUxNz